Servis a reklamace

SERVIS A REKLAMACE

Seznam a označení náhradních dílů naleznete na www.blanco-germany.com


Společnost Ancor CZ s.r.o. zajišťuje záruční a pozáruční servis, technické poradenství, odborné zákroky a dodávku náhradních dílů všech produktů Blanco zakoupených prostřednictvím naší společnosti. Cílem servisní služby je především odborná pomoc naším klientům a eliminace časových horizontů poskytování této služby. Tyto služby se řídí reklamačním řádem (proklik na něj), který byl zpracován podle občanského a obchodního zákoníku.

V případě záručního servisu jsou poskytovány služby a náhradní díly zdarma. V případě pozáručního servisu musí být zákazník předem informován o ceně náhradních dílů a o ceně případného zákroku, která se odvíjí od náročnosti zákroku a vzdálenosti. Zákazník po této informaci musí tuto smluvní cenu odsouhlasit.

Žádáme klienty, aby v rámci urychlení poskytli pokud možno úplné informace a případně fotodokumentaci. Kromě kontaktních údajů jde především o údaje, či foto z výrobního štítku dřezu ?, Který se nachází zespodu na vaničce dřezu a při baterii ze štítku, který se nachází na přívodní hadici ? od studené vody.

V případě, že jste si zakoupili produkt Blanco u našich obchodních partnerů, žádáme Vás o nahlášení reklamace prostřednictvím těchto partnerů.

V případě, že máte jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naše servisní oddělení e-mailem na servis@ancor.cz příp. vyplněním Servisního / reklamačního formuláře.

servisní formulář

Koupili jste si výrobek značky Blanco a vyskytla se na něm závada?

Vyplňte prosím následující formulář:
?
?
?
V případě, že jste konečný uživatel výrobků Blanco je nezbytné v rámci řešení reklamací, záručních a pozáručních servisů vyslovit souhlas se zpracováním osobních údajů (jméno, příjmení, adresa, telefon a e-mail). Informace o zpracování osobních údajů ZDE.
Příklad fotografie štítku
Příklad fotografie štítku
Příklad fotografie závady
Příklad fotografie závady
Příklad fotografie produktu
Příklad fotografie produktu
Příklad fotografie štítku
Příklad fotografie štítku
Příklad fotografie štítku
Příklad fotografie štítku