Požadovaná stránka se nenašla.

Nerezové dřezy

Dřezy z nerezavějící oceli. Nerez jako skoro žádný jiný materiál lze integrovat do každého kuchyňského prostředí. Blanco používá výlučně vysoce kvalitní nerez pro nejvyšší požadavky na kvalitní dřezy.

Silgranitové dřezy

Zatím nepřekonatelně snadno ošetřovatelný a trvalý. Pro nové vynikající vlastnosti materiálu nabízí SILGRANIT® u dřezů dosud neexistující lehkou ošetřovatelnost a odolnost barevných kompozitních materiálů.

Keramické dřezy

Pro nové, vynikající vlastnosti materiálu nabízí PuraPlus® při dřezech dosud neexistující lehkou ošetrovateľnosť a odolnost barevných kompozitních materiálech.

STEELART dřezy

SteelArt zosobňuje maximální svobodu tvorby při plánování pracovních ploch k přípravě vaření a mytí. Od ručně vyrobených jednotlivých prvků až ke kompletnímu provedení na míru umožňuje SteelArt individuální a inovativní řešení z nerezu pro vás.

Kuchyňské baterie

Perfektní souhra kuchyňských baterií a dřezů umožňuje nejvyšší míru estetiky a funkčnosti v kuchyni. V tom spočívá síla BLANCO kuchyňských baterií. Perfektně sladěné ke dřezu nebo dle individuálních požadavků přizpůsobené provedení s inteligentními detaily.

Košové systémy

Kromě dřezů, baterií a příslušenství optimalizují BLANCO košové systémy průběh prací při mycím centru a zajišťují snadnou údržbu jednotlivých pracovních zón.

Dávkovače saponátů

BLANCO dávkovače mycích prostředků jsou navrženy pro praktičnost a jednoduchost. Všechy BLANCO dávkovače se plní shora.

Táhla

Ovladače táhla pro dřezy BLANCO.